Polopiryna C

tabletki musujące, 18 tabl./1 opak.

25 99
DODANO
Do domu: 2-3 dni
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Polopiryna C

Skład i postać: Każda tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum). Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sód. Każda tabletka zawiera 356 mg sodu. Tabletka musująca. Białe, okrągłe, obustronnie płaskie tabletki, wrzucone do wody rozpuszczają się silnie musując. Wskazania: Bóle o słabym lub średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle mięśniowe i stawowe oraz inne. Gorączka w przebiegu przeziębienia, zakażeń wirusowych i innych chorób.
ID: 421858
Cena jednostkowa: 0,40 zł /1g

Składniki

Acetylsalicylic Acid

Informacje dodatkowe

Nazwa wymagana przez prawo: Polopiryna C (500mg + 200mg) x 18 tabl. mus.
Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.
Adres podmiotu wprowadzającego produkt na rynek: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A., ul. Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański, PL
Sposób użycia: Sposób użycia: Stosować w/g zaleceń lekarza_Szczegółowy sposób użycia znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania._